KONST / Litografier / Färglitografi 10028264
nr 1002 8264
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), ej numrerad, bladets mått: 42x28
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 december 2015
kl 20:38:00
300 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Peter Dahl (f. 1934)